Debuut overig
Bijgaande lijst toont aan dat er ook voldoende doorstroming is geweest in al die jaren naar de A-selecties van andere BVO's:

2018/'19
04-19 Anthony Musaba (NEC)
04-12 Guy Smit (FC Eindhoven)
10-31 Giovanni Büttner (Go Ahead Eagles)
09-25 Mart Janssen (De Graafschap)
08-24 Sven van Doorm (Telstar, uitgeleend door Vitesse)

2017/'18
03-11 Quivi Fowler (Wollongong Wolves FC, Australië)
12-15 Mats Grotenbreg (FC Oss)
09-17 Sven van der Maaten (Telstar)
08-12 Ewout Gouw (AFC Tubize, België)

2016/'17
05-14 Michael Verrips (Sparta Rotterdam)
08-08 Oussama Zamouri (Telstar)

2015/'16
09-13 Ben Gasser (Slovan Bratislava, Slowakije)
08-12 Tim Linthorst (De Graafschap)
08-07 Mischa Boelens (Achilles '29)
08-07 Abdel Metalsi (Almere City FC)

2014/'15
11-01 Lars van Roon (De Graafschap)
09-20 Mohamed Hamdaoui (FC Dordrecht, uitgeleend door Vitesse)
08-24 Issa Kallon (FC Utrecht)
08-15 Roy Talsma (Telstar)
08-11 Tom Beissel (Telstar)

2013/'14
01-17 Robin Gosens (FC Dordrecht) 
10-06 Nick de Bondt (Jong Ajax)
08-24 Soufian Echcharaf (De Graafschap)
08-24 Nicky van der Groes (Achilles '29)
08-03 Daan Paau (Achilles '29)
08-02 Nando Wormgoor (FC Dordrecht)

2012/'13
10-26 Guyon Philips (Go Ahead Eagles)
09-14 Milan Massop (De Graafschap)
08-17 Robin Pröpper (De Graafschap, uitgeleend door Vitesse)
08-10 Piotr Pazyszek (De Graafschap)

2011/'12
08-12 Jerry van Ewijk (AGOVV Apeldoorn, uitgeleend door Vitesse)

2010/'11
10-29 Kay Velda (FC Emmen)
08-13 Soufiane Laghmouchi (AGOVV Apeldoorn)
08-13 Joey Brock (RBC Roosendaal)

2009/'10
01-24 Jop van der Linden (AGOVV Apeldoorn, uitgeleend door Vitesse)
09-27 Olivier ter Horst (Heracles Almelo)
09-27 Leon Broekhof (De Graafschap)
08-07 Melvin Kolf (FC Oss)
08-07 Donny Day (Telstar)

2008/'09
02-04 Glenn Kobussen (Feyenoord)
08-08 Giel Neervoort (HFC Haarlem)
08-08 Carlos Ramos (RBC Roosendaal)

2007/'08
12-02 Erwin Mulder (Feyenoord)
08-31 Joey Snijders (FC Omniworld)
08-10 Denis Mahmudov (AGOVV Apeldoorn)

2006/'07
02-02 Hesdey Suart (Helmond Sport)
10-06 Mees Junior Siers (De Graafschap)
07-19 Patrick Mayer (SCR Altach, Oostenrijk)

2005/'06
04-22 Daan Huiskamp (FC Utrecht)
03-24 Etiënne Reijnen (FC Zwolle)
01-20 Sjoerd Rensen (FC Dordrecht)
10-28 Umran Bozbiyik (AGOVV Apeldoorn)
08-15 Achmed Ahahaoui (HFC Haarlem)
08-09 Jaap Davids (FC Den Bosch)

2004/'05
12-17 Rutger Worm (NEC)
11-26 Jerry Post (Stormvogels Telstar)
10-01 Perry Nesselaar (AGOVV Apeldoorn)
09-07 Raymond van Driel (AGOVV Apeldoorn)
08-14 Maurice Mackay (AGOVV Apeldoorn)
08-13 Gerrit Bartels (Go Ahead Eagles)
08-13 Lorenzo Wouter (MVV)
08-10 Léon Ramos (FC Dordrecht)

2003/'04
12-23 Imro Nurse (ADO Den Haag)
11-07 Ahmet Kilic (AGOVV Apeldoorn)
08-15 Remon de Vries (AGOVV Apeldoorn)
08-09 Antonio Aguilar Aguilera (AGOVV Apeldoorn)

2002/'03
12-01 Sander Duits (De Graafschap)
08-23 Bas Wijnen (Go Ahead Eagles)
08-10 Steve Promes (HFC Haarlem)

2001/'02
03-01 Michael Samuel (Stormvogels Telstar)
09-15 Léon Hese (PSV)
08-18 Atam Köroglu (TOP Oss)
           Stephen McPhee (St. Mirren FC, Schotland)

2000/'01
05-20 Erik Wegh (NEC)
08-15 Jeremy Overbeek-Bloem (De Graafschap)

1999/'00
03-12 Johan Pater (PSV)
03-05 Harald Berendsen (De Graafschap)
03-05 Iwan Redan (RBC Roosendaal)
08-15 Wout van Steenveldt (RKC Waalwijk)
           Gary McPhee (Cwmbrân Town FC, Wales)

1998/'99
08-11 Glenn Vakkers (Helmond Sport)

1997/'98
11-07 Vincent Zuiderwijk (Go Ahead Eagles)

1996/'97
10-04 Rein Baart (TOP Oss)
09-01 Bob Pellen (NEC)

1993/'94
08-14 Dick Kooijman (Heracles '74)

1991/'92
02-08 Ewin van de Looi (BVV Den Bosch, uitgeleend door Vitesse)

Via het menu: Oud spelers kun je zien welke talenten er allemaal in de opleiding hebben gezeten gedurende al die jaren.